Wycieczka do Kanady – w jaki sposób pozyskać wizę bez zbędnych formalności

Wyjazd do Kanady dla mieszkańców Polski wiąże się z zapotrzebowaniem wcześniejszego zorganizowania wizy. Określana jest ona jako eTA, to znaczy: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej możliwy jest dostęp na terytorium Kanady drogą podniebną – nie, niestety zaledwie o ile posiadamy gotowość zatrzymać się w tego typu kraju, ale także, jeśli trafiliśmy do niego jedynie przejazdem. Bez posiadania eTA Kanada wizy, nie ma co liczyć na dostanie się do Kanady samolotem. Pożądane byłoby jakkolwiek mieć pojęcie, że eTA nie jest żądana, o ile do Kanady udajemy się trasą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla wszystkich

Elektroniczna wiza jest dowodem połączonym z naszym paszportem i jej ważność opiewa na 5 lat! Nie trzeba jej drukować, co jest ulepszeniem dla podrózników. Wiza jest przydzielana do paszportu, skutkiem tego wraz z jego wymianą należy od nowa wnioskować o eTA. Aby uzyskać wizę elektroniczną do Kanady, powinno się korzystać z pomocy pośrednictwa wizowego, które załatwi za nas każde formalności. To jest fundamentalne szczególnie dla osób, które nie znają języka na tyle dobrze, tak aby na własną rękę ukończyć wniosek. W skutek tego eTA Kanada online zdoła do nas dotrzeć nadzwyczaj szybko oraz bez zbytecznych nerwów.

W okresie ubiegania się o tradycyjną wizę należy wybrać się do ambasady i w tamtym miejscu składać wnioski oraz żądane dokumenty. Generuje to ogromną liczbę formalności oraz kosztuje osobisty drogocenny czas. Naturalnie z tej przyczyny eTA Kanada online jest o wiele popularniejsza.

Jak złożyć wniosek o eTA?

Żeby dostarczyć eTA Kanada – wniosek, wystarczy zrealizować adekwatny formularz drogą internetową. Powinno się do niego dodać skany kolorowe paszportu, który musi być ważny przez czas przynajmniej 6 następnych miesięcy. Dzięki skorzystaniu z filii pośrednictwa wizowego można dostać eTA nader szybko i sprawnie – standardowy czas sporządzania elektronicznej wizy wynosi plus minus 3 dni roboczych. W przypadku kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tej sprawie, co dla interesanta jest ogromnie przydatne. Ogólnie zaleca się wyrobienie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu lotniczego do Kanady, dlatego że proces się może niekiedy przedłużyć, w każdym razie są to wypadki niestandardowe.

Zobacz też:

canadian visa

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *